Paris Fashion Week to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie mody. Co roku wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, jak i gwiazd z niemal całego świata, które tłumnie przybywają na tę okazję do stolicy Francji, by móc podziwiać najnowsze kolekcje najsławniejszych projektantów.

Instagram KONTRA rzeczywistość. Modelka pokazuje, jak powstają jej genialne zdjęcia

Tym razem jednak ich rola nie ograniczała się jedynie do oglądania pokazów. Marka L’oreal Paris zaprosiła bowiem szereg gwiazd do uczestnictwa w specjalnym pokazie Le Défilé L’Oréal Paris. Dzięki temu na wybiegu mogliśmy podziwiać takie sławy jak Helen Mirren, Eva Longoria, czy debiutującą w roli modelki Camile Cabello. W pokazie wzięła także udział polska reprezentantka Joanna Horodyńska.

Camila Cabello blondynką! Szokująca zmiana

Camila Cabello mimo młodego wieku i braku doświadczenia w pracy modelki wspaniale sprawdziła się w tej roli, energetycznie przemierzając wybieg z szerokim uśmiechem, czym zachwyciła oglądających.

To był mój pierwszy pokaz mody i jestem bardzo wdzięczna, że to właśnie dzięki L’oreal, dla którego definicja piękna nie ma nic wspólnego z tym, jak wyglądasz, ale z tym, jak piękna się czujesz.

Piosenkarka zaprezentowała damski garnitur, który składał się z szerokich spodni i teksturowej oversize’owej marynarki. To najgorętszy modowy trend już w tym sezonie i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej.

Camila Cabello nie taka idealna?! Na jej twarzy pojawił się wielki pryszcz

Energetyczny pokaz, tak jak i przejście Cabello, zachwyciły publiczność, na zawsze zapisując się w historii Paryskiego Tygodnia Mody.