Camila Cabello w ostatnim czasie znów znalazła się na językach wszystkich — wraz z Shawnem Mendesem wydała nowy singiel „Señorita”, który szybko zawładnął listami przebojów. Z kolei gorący teledysk do utworu, podsycił plotki o ich romansie, który miałby być powodem rozstania artystki z jej dotychczasowym chłopakiem, Matthew Husseyem. Dziejące się w życiu zmiany, wokalistka postanowiła podkreślić drastyczną zmianą w wyglądzie.

ZENDAYA ZMIENIŁA FRYZURĘ! NIE UWIERZYCIE, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Największym znakiem rozpoznawczym Cabello jest bez wątpienia jej charakterystyczny, zmysłowy głos. Jednak jest jeszcze coś, co można uznać za symbol młodej wokalistki – jej długie, ciemne włosy, którym artystka jest wierna od samego początku kariery. Dlatego udostępnione przez gwiazdę zdjęcie, wywołało w sieci takie poruszenie. Cabello pokazała się na nim w zupełnie innym wydaniu.

Artystka na zdjęciu zaprezentowała nowa fryzurę – blond włosy do ramion. I chociaż zmiana była dla fanów Cabello wielkim zaskoczeniem, spotkała się z pozytywnym odbiorem – zgodnie uznali, że piosenkarka prezentuje się w nowej fryzurze naprawdę korzystnie.

Szybko okazało się jednak, że to tylko chwilowa metamorfoza na potrzeby nowego teledysku gwiazdy. Cabello w teledysku do jej nowego utworu „Find U Again” chciała wcielić się w zupełnie inną postać, dlatego zdecydowała się na założenie blond peruki, która drastycznie zmieniła jej wizerunek.

Jak myślicie, zachęcona pozytywnymi komentarzami fanów, zdecyduje się na długotrwałą zmianę fryzury? Jedno jest pewne – Cabello potwierdziła, że „ładnemu we wszystkim ładnie”.