Wczorajsze informacje dotyczące stanu zdrowia Caitlyn Jenner obiegły cały świat. Ojczym Kim Kardashian doświadczył największego koszmaru wszystkich miłośników opalania. Przy okazji publikacji zdjęcia poinformował fanów o przerażającej diagnozie lekarzy.

68-latka opublikowała drastyczne zdjęcia twarzy. Na jej nosie znajduje się ogromna rana. To następstwo nadmiernego opalania. U kobiety zdiagnozowano raka skóry. Obok zdjęcia znalazło się ostrzeżenie, dla tych, którzy z zamiłowaniem oddają się kąpielom słonecznym. Używajcie kremu z filtrem!– nawołuje Jenner.

Ryzyko zachorowania na raka skóry można zmniejszyć, regularnie stosując kremy z filtrami przeciwsłonecznymi. Choć nikt nie jest w stu procentach bezpieczny, ponieważ nie można całkowicie chronić się przed światłem UV, warto aplikować na skórę krem co najmniej o wartości 35 SPF. Każdego dnia przed wyjściem z domu upewniaj się, czy Twoja skóra jest bezpieczna. W przeciwnym wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że podzielisz los Caitlyn Jenner.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA POKAZAŁA ZDJĘCIE TWARZY PO USUNIĘCIU CZERNIAKA. OSTRZEGA PRZED SOLARIUM

Myślicie, że celebrytka powinna publikować takie zdjęcia?