Britney Spears jest wstrząśnięta po tym, jak jej były mąż Jason Alexander próbował przerwać jej ślub z Samem Asghari. Zanim pojawiła się policja, mężczyzna został zatrzymany przez ochronę imprezy.

Alexander relacjonował włamanie na żywo na Instagramie. Dotarł do drugiego piętra domu Spears oraz do wnętrza namiotu weselnego. Na nagraniu rozmawiał z ochroną imprezy, mówiąc, że Spears zaprosiła go na ślub. Po oporze, z którym się spotkał, mężczyzna zagroził, że zniszczy jej wielki dzień. Zanim jego telefon się wyłączył, zaczęła się bójka.

Ciężarna Britney Spears publikuje na Instagramie nagie zdjęcia

„Britney jest wstrząśnięta, ale nie chce, żeby to ją zdołowało”, powiedziało źródło z bliskiego otoczenia piosenkarki. „Wszyscy są na szczęście bezpieczni, a Jasona nie ma już na terenie posiadłości”, dodało źródło. Policja hrabstwa Ventura aresztowała 40-letniego Alexandra w czwartek po południu. W 2004 roku mężczyzna poślubił piosenkarkę. Ich małżeństwo trwało 55 godzin.
Adwokat piosenkarki były prokurator federalny Mathew Rosengart, powiedział, że „ściśle współpracował z organami ścigania, aby zapewnić ukaranie pana Alexandra w najszerszym zakresie”.

Spears i Asghari zaręczyli się we wrześniu 2021 roku po prawie pięciu latach randek. Będzie to trzeci ślub artystki, ponieważ w latach 2004-2007 była również żoną Kevina Federline. Na ślubnej liście gości znalazły się między innymi Madonna, Paris Hilton i Donatella Versace, która zaprojektowała suknię dla panny młodej.

„Efekt motyla”. Eteryczne butterfly nails to idealne paznokcie na letnie randki