Odkąd Meghan Markle stała się księżną Sussex zyskała ogromną popularność, a media na całym świecie codziennie informują o jej kolejnych oficjalnych wizytach, stylizacjach, fryzurach i każdym, nawet najmniejszym szczególe dotyczącym jej wyglądu. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce znaleźć w tym wielkim zainteresowaniu księżną korzyści dla siebie, chwaląc się znajomością z Meghan zanim jeszcze stała się Royals.

ZOBACZ TEŻ: CHCESZ MIEĆ WŁOSY JAK MEGHAN MARKLE? OTO, JAK ZROBIĆ UPIĘCIE W STYLU KSIĘŻNEJ

Katherine McPhee postanowiła wykorzystać fakt znajomości z Meghan z nastoletnich czasów, kiedy obie dopiero rozpoczynały karierę aktorską. Na zdjęciu dziewczyny pozują w mocnym, scenicznym makijażu. Katherine chętnie chwali się znajomością z księżną Sussex, dodając, że występowały razem w sztukach teatralnych i musicalach.

Pod niepublikowanym dotąd nigdzie zdjęciem Katherine, która jest gwiazdą kilku amerykańskich seriali, napisała: Meghan i ja występowałyśmy razem w musicalach, kiedy byłyśmy dziećmi. Ona wyrosła na księżną Sussex, a ja na gwiazdę West Endu. Myślę, że życie każdej z nas jest do siebie bardzo zbliżone .

Jedno na pewno trzeb przyznać – Meghan Markle nie zmieniła się wiele od czasów, kiedy była nastolatką. W przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, nie poddała się operacjom plastycznym i zachowała dziewczęcy, przyjazny uśmiech.

ZOBACZ TEŻ: Ktoś publicznie nazwał Meghan Markle „grubą”. Reakcja księżnej? Bezcenna!

Co o tym sądzicie?