Masz ochotę zaszaleć w Sylwestra? Chcesz połączyć najmodniejsze trendy i stworzyć wyjątkowy makijaż? Mamy dla Ciebie propozycję prosto z wybiegów. Beauty influencerki i trendsetterzy pokochali brokat. W 2017 roku brokatowe były paznokcie, usta, a nawet piegi. W ostatni dzień roku do błyszczących trendów dołączają brokatowe łzy.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ HOLOGRAFICZNY STAJE SIĘ PROSTSZY NIŻ KIEDYKOLWIEK! IDEALNY NA SYLWESTRA!

Chociaż brokatowe łzy zadebiutowały na wybiegu już jakiś czas temu, niekiedy istnieje silna potrzeba poparcia propozycji stylistów „twarzą”. Najlepiej ze znanym nazwiskiem. Tak było i w tym w przypadku, kiedy Elle Fanning wzięła udział w pokazie Saint Laurent, a pod jej oczami pojawił się metaliczny błysk z rock’n’rollowym charakterem.

Stylizacja brokatowych łez zdecydowanie zainspirowała stylistów obdarowanych wybitnymi umiejętnościami makeupowymi i…wyobraźnią. Dopiero wtedy te urocze ozdoby zaczęły wkradać się na Instagram.

Kobiety i mężczyźni pokazują łzy zinterpretowane w każdy możliwy sposób – od połączenia z tęczowymi włosami do subtelnego wydania smutku w stylu glamour. To ekscytująca propozycja, która przekracza próg codziennego użytku. Zobacz niektóre z naszych ulubionych propozycji.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ SYLWESTROWY KROK PO KROKU – BROKATOWE SZALEŃSTWO

Podobają się Wam?