Britney Spears drażni się na Instagramie ze swoimi fanami i informuje ich, że zakłada rodzinę ze swoim narzeczonym, Samem Asghari. O „nowym dodatku do rodziny” piosenkarka napisała w podpisie do filmu, który zamieściła w mediach społecznościowych.

„Nowy dodatek do rodziny”, napisała w opisie filmu, który dodała na Instagram. Britney jest na nim odwrócona plecami do kamery i naśladuje karmienie dziecka butelką. “Zgadnij, czy to chłopiec czy dziewczynka”, dodała w opisie. Jej narzeczony skomentował post za pomocą ciągu emotikon.

Christina Aguilera odpowiedziała na zarzuty Britney Spears

Britney Spears jest w ciąży?

Podczas gdy niektórzy fani zgromadzili się w sekcji komentarzy aby pogratulować piosenkarce, wielu z nich potraktowało ten post jako żart. „Aaaa, że ona chce kolejnego dziecka!”, napisał jeden z obserwatorów artystki. „Myślę, że to mały szczeniak! 😍”, skomentowała jedna z osób obserwujących post. Fani określili również Britney królową trollingu w internecie.

W zeszłym miesiącu Spears ogłosiła, że chce powiększyć rodzinę. „Myślę o kolejnym dziecku!!!”. Spears opowiedziała o pragnieniu posiadania dziecka, po wygranej sprawie w sądzie. Twierdziła przy tym, że nie wcześniej nie mogła starać się o kolejne dziecko, ponieważ konserwatorium kierowane przez jej ojca, Jamiego Spearsa, zmuszało ją do przyjmowania antykoncepcji.

„Chcę móc wyjść za mąż i mieć dziecko”, powiedziała podczas swojego wirtualnego zeznania w czerwcu. Teraz, gdy jej konserwatorium się skończyło, Spears znów cieszy się wolnością i może starać się o kolejne dziecko ze swoim narzeczonym. Ona i Asghari zaręczyli się we wrześniu po prawie pięciu latach randek.

Piękny i wzruszający. O tym świątecznym filmie Zary mówi cały świat