Kariera Britney Spears nie należała do najłatwiejszych. Na punkcie piosenkarki błyskawicznie oszalał cały świat, śledząc każdy, nawet najintymniejszy szczegół jej życia. Wchodzenie w dorosłe życie w blasku fleszy odbiło się negatywnie na jej wrażliwej psychice, a gwiazda zaliczyła twardy upadek na samo dno.

Ta idolka nastolatek trafiła na samo dno. Teraz próbuje wrócić

Po latach zmagania się z załamaniem i problemami w życiu osobistym, Spears udało się wrócić w naprawdę wielkim stylu. Co jakiś czas jednak, pojawiają się kolejne niepokojące doniesienia dotyczące jej życia. Tymczasem gwiazda udowadnia, że jest w naprawdę dobrej kondycji, czego dowodzą publikowane przez nią zdjęcia w mediach społecznościowych, w tym videa z częstych treningów.

Szokująca metamorfoza Britney Spears. Ma teraz ciemne włosy

Lata depresji odbiły się bowiem negatywnie na sylwetce piosenkarki, która z biegiem lat stała się coraz pulchniejsza. Teraz jednak uparcie walczy o wymarzoną figurę, co skrzętnie dokumentuje na Instagramie.

Videa z treningów zazwyczaj spotykały się z podziwem wśród jej fanów, którzy chętnie okazywali jej wsparcie w dążeniu do celu. Tym razem jednak było inaczej, a Spears ponownie znalazła się w ogniu krytyki.

Drastyczna metamorfoza Keshy! Trudno uwierzyć, że to ona

Poszło o… makijaż. Na najnowszym video Britney ćwiczy bowiem w mocnym, nieco niechlujnym makijażu oczu, który odwrócił uwagę od wykonywanych przez nią ćwiczeń.

Kocham cię, ale skończ już z tym wczorajszym makijażem pod oczami!
Dzień 36, Britney wciąż nie zmyła makijażu.
Nie wyglądasz dobrze…

Nie ma co ukrywać, gwiazda chociaż imponuje uporem i ciężką pracą, naprawdę nie wyglądała dobrze. A ciężki makijaż, który spłyną po twarzy razem z potem, na pewno negatywnie odbije się na kondycji jej cery.