Britney Spears odzyskała wolność. Bajka o uwięzieniu przez ojca ma swój szczęśliwy koniec. Skończyła się nie tylko kuratela złego ojca, ale i księżniczka Britney znalazła miłość. Dziewięć godzin temu na swoim Instagramie piosenkarka opublikowała filmik, na którym chwali się pierścionkiem zaręczynowym.

12 sierpnia 2021 roku ojciec księżniczki popu złożył dokumenty, w których dobrowolnie zrzekł się kurateli nad majątkiem córki. Według jego adwokatki miał on doświadczyć falę agresji ze strony mediów oraz fanów swojej córki. Ruch „freebritney przyniósł oczekiwane rezultaty, a piosenkarka po 13 latach od nałożenia kurateli sądowej, mogła odzyskać pełnię praw obywatelskich. Ubezwłasnowolnienie uniemożliwiało jej wzięcie ślubu z długoletnim chłopakiem Samem Asghari lub posiadanie kolejnych dzieci. Teraz publikuje na Instagramie filmik z oszałamiającym pierścionkiem, który został zaprojektowany przez nowojorskiego jubilera.

To, co fani Britney Spears zauważyli na selfie jej siostry, wywołało ogromny internetowy skandal

Sam również nie omieszkał pochwalić się tą wspaniałą chwilą. Na swoim koncie wstawił osobliwe zdjęcie, kiedy jego menedżer potwierdził tę wiadomość magazynowi People.

„Para uczyniła dziś swój długotrwały związek oficjalnym i jest głęboko poruszona wsparciem, oddaniem i miłością, jakie im okazano.”

– powiedział Cohen.

Britney Spears jest zaręczona: kim jest Sam Asghari?

Sam Asghari ma 27 lat i pochodzi z Teheranu. Po raz pierwszy spotkali się na planie teledysku piosenkarki.  Sam spełnia się w roli aktora i zagrał między innymi w takich produkcjach jak „Can You Keep a Secret?” oraz „Black Monday” i „Hacks”. Asghari wspierał Britney w procesie uzyskania wolności. Najprawdopodobniej para będzie starała się o dziecko, ponieważ dotychczas Britney zmuszano do zażywania antykoncepcji oraz litu.

Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę

Gratulujemy!

Sonda

Britney Spears

Myślicie, że Britney i Sam będą chcieli starać się o kolejne dziecko?