Trzynaście lat. Tyle czasu Britney Spears walczyła o wolność. Ikona muzyki pop została ubezwłasnowolniona i zesłana pod kuratelę ojca Jamiego Spearsa oraz prawników. Pozbawioną ją podstawowych praw obywatelskich oraz uniemożliwiono kontaktowanie się ze światem zewnętrznym. Teraz kobieta odzyskuje wolność.

Jamie Spears odsunięty od sprawowania kurateli nad córką

W związku z rzekomym załamaniem nerwowym gwiazda muzyki pop Britney Spears została objęta kuratelą ojca, który przez trzynaście lat miał nadużywać władzy nad jej majątkiem, szantażować ją i wykorzystywać. 29 września sąd w Los Angeles rozpatrujący sprawę piosenkarki, odsunął Jamiego Spearsa od kurateli. Według mediów obserwujących sprawę z bliska, po usłyszeniu wyroku Britney zalała się łzami.

Britney Spears jest zaręczona! Powiedziała „tak” długoletniemu chłopakowi

Taki wyrok to zasługa nie tylko samej księżniczki pop, ale również jej adwokata Mata Resengarta. Ujawnił on szokujące informacje na temat podsłuchiwania i potajemnego nagrywania Britney przez ojca. W chwili obecnej gwiazdorskim majątkiem zarządzał będzie biegły księgowy John Zabel.

Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili ciążę! „Tak, to prawda, spodziewamy się dziecka”

Więcej na temat trzynastu lat kurateli mówi film dokumentalny „Britney kontra Spears”, wyprodukowany przez platformę Netflix. Piosenkarka odniosła się do pewnych nieścisłości zawartych w filmie, choć odtajnia on dokumenty, które do tej pory nie były dostępne dla opinii publicznej. Sądzisz, że ojciec piosenkarki powinien ponieść konsekwencje za ograniczanie życia córki w każdym aspekcie i szantażowanie jej odebraniem dzieci?