Charles Spencer, młodszy brat księżnej Diany, często publikuje na Instagramie zdjęcia rodzinnych pamiątek i fotografii. Kilka dni temu zamieścił portret matki Frances Shand Kydd sprzed lat. Internauci od razu doszukali się wielu podobieństw pomiędzy kobietami.

Książę William nie chciał kolejnych publikacji tego wywiadu księżnej Diany. Pojawia się w serialu „Harry i Meghan”

Pod zdjęciem Charles Spencer zamieścił krótki opis: Portret mojej mamy, który stoi w Bibliotece Althorp, otoczony zdjęciami czwórki jej dzieci (jej drugi syn Jan – zmarł w dniu, w którym się urodził). Moja matka urodziła się 87 lat temu w Park House w Sandringham. Tego samego dnia – 20 stycznia 1936 roku – kilkaset jardów dalej, w Sandringham House zmarł król Jerzy V. Moja matka zmarła za młodo w 2004 roku. Miała 68 lat.

Księżna Diana i jej matka Frances Shand Kydd wyglądały niemal identycznie – tak twierdzą internauci. Pod zdjęciem przedstawiającym portret Frances Shand Kydd pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z użytkowników skomentował: „Oczy Diany”. Inny obserwujący napisał: „Córka Meghan i księcia Harry’ego Lilibet wyglądają jak ona”.

Ulubione torebki księżnej Diany: te 3 modele znów będą modne w 2023 roku

Brat księżnej Diany jest brytyjskim arystokratą znanym z tego, że kultywuje pamięć o swojej rodzinie i stara się kontynuować ich dawne tradycje. Jego matką chrzestną była królowa Elżbieta II. Oprócz tego, że jest aktywny w mediach społecznościowych, na co dzień utrzymuje rezydencję rodziny Spencer. Jest także autorem dwóch książek Althorp: The Story of an English House (1998) i The Spencer Family (1999).