Zanieczyszczenia (czujecie to przepełnione dymem zimowe powietrze?), promienie UV, suche powietrze… Cera w mieście ma pod górkę.

Dla tych z nas, które chcą ochronić ją przed wszystkimi tymi negatywnymi wpływami, marka Bourjois przygotowała nowy podkład: City Radiance.

Bourjois - City Radiance - nwy podkład

Zanieczyszczenia generowane przez duże miasta są niezwykle stresujące dla naszej skóry. Pozbawiają ją niezbędnych witamin i osłabiają jej naturalne zdolności obronne, odbierając blask i witalność. Nowy podkład CITY RADIANCE od Bourjois to odpowiedź na problem szarej, zmęczonej, zanieczyszczonej miejskiej cery. Dzięki ekranowi chroniącemu przed zanieczyszczeniom oraz filtrom SPF 30 i UVA (PA +++), CITY RADIANCE hamuje możliwość osiadania cząstek węgla na skórze i  zapewnia naturalne wykończenie makijażu, pozostawiając skórę chronioną, świeżą, promienną i jednolitą od rana do wieczora. Dodatkowo, specjalny kompleks pigmentów, które idealnie dopasowują się  do karnacji podkręca jej naturalny blask.

Czytaj więcej: Podkład na medal

Lekka formuła nawilża skórę przez 24 godziny, jednocześnie chroniąc ją przed agresywnymi zanieczyszczeniami miejskiego środowiska a świeży zapach wodnych kwiatów wprawia w doskonały nastrój. Bonus? Konsystencja, która pozwala skórze oddychać – tak komfortowa, że możesz zapomnieć, że  nałożyłaś podkład na skórę!

Czytaj więcej: Paris Arty Chic – makijaż na wiosnę 2016 od Bourjois

Bourjois - City Radiance - nwy podkład

Bourjois – City Radiance – kolory

Bourjois - City Radiance - nwy podkład

Bourjois – City Radiance – opinie

Jak w wypadku podkładu Healthy Mix, jest to fluid dla pań, które nie lubią mieć na twarzy widocznego podkładu. Mimo dość gęstej konsystencji na twarzy jest jednak lekki, niewidoczny, nieźle kryje choć stopień kamuflowania w wypadku dużych przebarwień trzeba uzupełniać korektorem.

Czytaj więcej: Bourjois – poznaj niezwykłą historię marki!

Blask jest satynowy, a te z nas, które lubią uczucie ciągłego nawilżenia, będą zachwycone. Rzeczywiście można zapomnieć, że mamy na twarzy podkład – nie widać go, nie czuć, a skóra jakby piękniejsza…

Testujemy nowy #podklad #bourjois #cityradiance #makeup #makeupfoundation #foundation #makeupnews #beautynews

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zeberka (@zeberka.pl)