Do tej pory zabiegi medycyny estetycznej były dostępne jedynie w gabinetach lekarskich, ale to już przeszłość. Jedna z brytyjskich firm postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom kobiet i mężczyzn na całym świecie i właśnie rozpoczęła produkcję botoksu i wypełniaczy, które będzie można kupić w sklepie!

W tym tygodniu marka Superdug postanowiła wypuścić na rynek produkt, który wywołał sporo kontrowersji – właściciele firmy ogłosili, że już niedługo na półkach w ich sklepie ukaże się botoks oraz wypełniacze, z których zainteresowani klienci będą mogli skorzystać na miejscu.

ZOBACZ TEŻ: BOTOKS NA WŁOSY – CZY TO W OGÓLE MOŻLIWE?!

Głównym powodem, dla którego właściciele sklepu zdecydowali się na taki krok jest, jak sami twierdzą, szerokie zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej. Ogromny wzrost liczby osób, które chcą udoskonalić swój wygląd wzrósł przede wszystkim u osób w wieku 18-25 lat. Oznacza to, że stosowanie botoksu już dawno przestało być zarezerwowane dla osób plus 50.

Rzeczniczka firmy Superdug, Caris Newson, tłumaczyła: Wprowadzamy tę usługę w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na zabiegi przeciwzmarszczkowe i odmładzające skórę.

W sklepie będą oferowane różnorodne usługi – wygładzenie kurzych łapek i wypełnienie warg to z pewnością jedne z nielicznych „atrakcji” jakie czekają na klientów sklepu.

ZOBACZ TEŻ: TEGO JESZCZE NIE BYŁO! PLASTRY NA PRYSZCZE Z IGIEŁKAMI PROSTO Z KOREI!

Na razie ten nowy rodzaj usług będzie dostępny jedynie w brytyjskim sklepie Superdug. Ciekawe czy trend ten rozszerzy się poza granice Londynu.

Co o tym myślicie?