Dramatyczne przeżycia tej kobiety dały jej siłę do dalszej walki. Po tym jak dowiedziała się, że choruje na bardzo rzadką chorobę, jej życie zupełnie się odmieniło.

Kiedy Bernadette Hagans zaczęła odczuwać ból w nodze, na początku zbagatelizowała problem, myśląc, ze jest to spowodowane zwykłym przeciążeniem mięśni. Na początku odczuwałam ból w łydce. Był to okres, kiedy przeprowadzałam się do nowego mieszkania na wyższym piętrze, więc myślałam, że może to jest przyczyną dyskomfortu .

Kiedy jednak sytuacja nie ulegała poprawie, a ból zaczął się pogarszać do tego stopnia, że budził Bernadette ze snu, postanowiła sprawdzić co się dzieje.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA UPODABNIA SIĘ DO LALKI. TERAZ MARZY O IDEALNYM NOSIE BARBIE

Podczas wizyty u lekarza i wykonaniu wszystkich niezbędnych badań, okazało się, że kobieta ma rzadką odmianę raka. Był to mięsak maziowy. Niestety jedynym ratunkiem była amputacja nogi.

Kobieta przeszła długą rehabilitację, ale to wydarzenie spowodowało, że stała się silniejsza. Jej niesamowita historia sprawiła, że jedna z agencji dla modelek zaproponowała jej współpracę.

Zebedee Management to agencja, z którą współpracują niepełnosprawni modele. Kiedy Bernadette odnalazła ich na Instagramie, napisała do nich wiadomość, że jest zafascynowana ich pracą. Po wymianie kilku wiadomości, agencja zaproponowała Bernadette współpracę.

Dziewczyna mówi, że chętnie przyjęła propozycję. Chce w ten sposób zmienić branżę mody i pokazać, że każdy może spełniać swoje marzenia, a piękno nie ma jednej definicji.

ZOBACZ TEŻ: PO TRĄDZIKU NIE MA ŚLADU, ALE NIE UWIERZYSZ CO TA DZIEWCZYNA NAŁOŻYŁA NA TWARZ!

Co Wy na to?