Chociaż już sporo czasu minęło, od kiedy Victoria Beckham objawiła światu swojego blond boba, a ona sama zdążyła już ściąć włosy i ufarbować je na ciemno, to jest to nadal fryzura, o którą kobiety najchętniej proszą swoich fryzjerów. Nie musi być blond, ważne, żeby był do linii brody, z trochę dłuższym przodem.

Niewątpliwie bob jej ulubionym uczesaniem aktorek grających w „M jak Miłość”, gdyż aż pięć z nich zdecydowało się na takie właśnie cięcie.

Dominika Ostałowska (nie możemy się doczekać powrotu do jasnych włosów!) prezentuje niedbałe uczesanie z przedziałkiem mocno przesuniętym na bok, podobny styl, lecz z dłuższym przodem, upodobały sobie Marieta Żukowska, Jadwiga Gryn (w tym przypadku zmiana fryzury okazała się strzałem w dziesiątkę) oraz Małgorzata Kożuchowska (jakiś czas temu aktorka powróciła do krótszych włosów, ale w serialu ciągle widzimy ją w klasycznym, gładkim bobie). Ostatnio do tego grona dołączyła także Dominika Figurska – czy jest to korzystna zmiana? Patrząc na jej niedawne eksperymenty, jakie aktorka robiła z włosami, to nie jest na pewno gorsza.

A Wy co sądzicie o bobie? Czy to wciąż najmodniejsza fryzura, czy już passe?

Bob+M+jak+Miłość

Bob+M+jak+Miłość

Bob+M+jak+Miłość

Bob+M+jak+Miłość