Nie raz już powtarzałyśmy, że mamy dla Blake Lively specjalne miejsce w naszych sercach. Seksowna, urocza i zawsze uśmiechnięta – jak można jej nie uwielbiać? Doskonale zdajemy sobie sprawę też z tego, że podświadomie chciałybyśmy być trochę bardziej do niej podobne (choćby te nogi do nieba! Czy doskonałe włosy!). Od kiedy aktorka pokazała na swoim instagramie szufladę z kosmetykami, których używa najczęściej, zaczynamy kompletować większe zamówienie. Liczymy też, ile trzeba wydać by ją zapełnić w 100%!

Przede wszystkim warto zauważyć, że aktorka jest bardzo zorganizowana – w jej szufladzie próżno szukać kosmetyków zbędnych czy o słabym składzie. Widać na pierwszy rzut oka, że wszystko jest dokładnie przemyślane oraz posegregowane.

Zacznijmy od podkładów – Blake używa 3 flagowych produktów od Estee Lauder, Marc’a Jacobs’a oraz Armani Beauty. Powyższe raczej nakłada na specjalne okazje, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że każdy z nich jest mocno matujący i można nimi budować odpowiednie krycie. Z lżejszych, bardziej codziennych podkładów aktorka ma w swojej szufladzie klasyczny produkt od Charlotte Tilbury, marki Darphin oraz serum CC By Terry. Jeśli się nie mylimy, widać tam również podkłady w sztyfcie od Hour Glass w kilku odcieniach.

W szufladzie jest tylko jeden korektor w płynie od makijażysty gwiazd Kristofer’a Buckle oraz 4 paletki korektorów w kremie od Kryolan, które można kupić w Polsce już za 115 złotych. Przy dokładnym przyjrzeniu się można dostrzec jedną paletkę cieni i osamotnioną pomadę od Charlotte Tilbury oraz jeden tusz od Dior’a.

ZOBACZ TEŻ: BLAKE LIVELY WŁAŚNIE UDOWODNIŁA, ŻE JEST MISTRZYNIĄ DYSTANSU DO SIEBIE

Z ciekawszych rzeczy warto podkreślić znajomość Blake w temacie makijażu przejawiające się tym, że docenia tańsze marki, takie jak CeraVe – ma krem do twarzy, który kosztuje kilkanaście złotych, szminki z rodzimej marki Sephory czy naturalny kolor lakieru od Essie. Są też często polecane produkty w internecie, jak puder od La Mer, wielofunkcyjny produkt marki Stilla (doskonały róż Convertable Color, którego można używać zarówno na policzkach, jak i ustach) czy eliksir upiększający Caudalie Beauty Elixir.

Blake Lively podzieliła się na instagramie kosmetykami których używa najczęściej

Całość wyceniamy na kilka tysięcy złotych, jednak biorąc pod uwagę jak wiele produktów jest w szufladzie, spodziewamy się, że ich pełne wykorzystanie zajmie jej więcej niż 12 miesięcy (przy regularnym użyciu).

Jak Wam się podoba kosmetyczka Blake?