Zastanawiałyście się kiedyś jak pachnie kobieta, która dokładnie wie czego chce, jest silna i niezależna? Dziewczyna napędzana adrenaliną, zawsze w biegu i dobrze czującą się w miejskiej dżungli – taka, która po prostu nie boi się życia?

Black Opium YSL, bo tak brzmi odpowiedź na to pytanie, to zapach kobiety, która wie czego pragnie i jak zamierza to osiągnąć. Jakie są więc te perfumy? Uzależniające! Zapach ten bowiem jako pierwszy został stworzony z połączenia gorzkich ziaren kawy w wysokim stężeniu wraz z promiennością białych kwiatów. W związku tym, perfumy te działają początkowo jak niezwykłe przebudzenie, ponieważ nuta ziaren kawy rozbudza zmysły. Następnie przychodzi złagodnienie, dzięki białym kwiatom jaśminu, sambac i kwiatu pomarańczy, by ostatecznie wykreować poczucie silnego uzależnienia i śmiałości!

Tę siłę i niezwykłość zapachu YSL Black Opium potwierdza jego ambasadorka – Eddie Campbell. Top modelka chodząca po światowych wybiegach stolic mody, która dzięki swojemu charakterystycznemu image’owi przypomina gwiazdę rocka. Jest pewna siebie i tak jak zapach Black Opium pełna sprzeczności i pasji. Przykuwa uwagę innych i nie pozwala oderwać od siebie wzroku. Jest więc definicją zapachu Black Opium.

Black Opium YSL - zapach silnej kobiety

Więcej o zapachu przeczytacie tutaj.

Black Opium YSL to zapach, który pasuje do kobiet pełnych pasji, namiętności i sprzeczności. Jeśli i Ty jesteś taka osobą, koniecznie wypróbuj perfumy YSL Black Opium. Kupując je w e-perfumerii Sephora.pl do zakupu w prezencie otrzymacie podwójne zaproszenia do kina na dowolny film w sieci Cinema-City. Uwaga, oferta ważna jest do wyczerpania zapasów!

BLACK OPIUM – ZAPACH SILNEJ KOBIETY

Gotowe, by poczuć uwodzicielską siłę?