Blac Chyna twierdzi, że „tylko żartowała”, kiedy przyłożyła pistolet do głowy Roba Kardashiana i owinęła mu szyję kablem od iPhone’a. Modelka została zapytana o zarzuty nadużycia – pierwotnie postawione przez jej byłego narzeczonego w kwietniu 2020 r. – podczas jej wystąpienia w sądzie w Los Angeles w środę w związku z toczącą się sprawą przeciwko rodzinie Kardashian-Jenner .

Incydent rzekomo miał miejsce pod koniec 2016 roku w domu Kylie Jenner w Hidden Hills w Kalifornii. Chyna twierdziła, że Rob był w trakcie rozmowy wideo z dwójką swoich przyjaciół, kiedy wyciągnęła broń z komody w ich sypialni i żartobliwie przyłożyła ją do niego, mówiąc: „Jeśli kiedykolwiek mnie opuścisz…”. Chyna stwierdziła, że zagrożenie nie było poważne, a Rob wydawał się uważać jej zachowanie za zabawne.

Czemu wszyscy googlują paznokcie Kim Kardashian?

„Nie był załadowany”, zeznała. „Nigdy nie zastrzeliłbym Roba ani nikogo innego. To był po prostu żart”, dodała. Jeśli chodzi o kabel, Chyna stwierdziła, że żartobliwie owinęła go wokół szyi Kardashiana, aby „zwrócić jego uwagę” podczas grania w gry wideo – „nie po to, by go udusić”. Adwokaci Chyny pokazali w sądzie nagranie wideo z nocy domniemanej bójki między byłą parą. Podczas gdy materiał filmowy dokumentuje Roba w podartej koszuli, Chyna stwierdziła, że była to zabawa i że gwiazda reality show nigdy nie wskazała, że go krzywdzi. Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kylie Jenner i Kris Jenner były na sali sądowej i przysłuchiwały się zeznaniom ze stoickimi minami.

Ten kolor w „Bridgertonach” ma ukryte znaczenie. Jego symbolika jest bardzo istotna