Miniony rok bez wątpienia należał do Billie Eilish. Młoda wokalistka błyskawicznie wspięła się na sam szczyt, zajmując pierwsze miejsca na listach przebojów, a przez wielu została wręcz okrzyknięta nową królową popu.

Bella Thorne kopiuje Billie Eilish. Jej nowy kolor włosów szokuje!

Nowa królowa znacznie różni się jednak od jej poprzedniczek. Eilish charakteryzuje się bowiem oryginalnym, tajemniczym wizerunkiem. Wyróżniają ją nie tylko odważne teksty, ale też wyjątkowy styl. W przeciwieństwie do wielu młodych gwiazd nie podąża ślepo za modą, konsekwentnie będąc wierną jednemu, określonemu stylowi.

Billie Eilish ofiarą fryzjera: „spalił połowę moich włosów&”

Jej znakiem rozpoznawczym są przede wszystkim obszerne ubrania i zielone u nasady włosy. Eilish udało się zresztą wylansować neonową zieleń na jeden z najmodniejszych odcieni 2019 roku. Teraz jednak może się to zmienić, bo piosenkarka zdecydowała się właśnie na zmianę fryzury.

Nina Dobrev jak Billie Eilish. Jej metamorfoza robi wrażenie!

Jej zielone pasemka pokrywały dotychczas niemal całą górną partię jej włosów, natomiast teraz są już ledwie widoczne. Charakterystyczna zieleń ustąpiła miejsca klasycznej czerni, pojawiając się jedynie tuż przy samym przedziałku.

Kendall Jenner poszła w ślady Kim. Nie ma już czarnych włosów

Nowy, bardziej naturalny look, bardzo przypadł do gustu jej fanom, a fotografię polubiło już ponad 9 milionów użytkowników!

Wciąż piękna
Pasuje ci
Piękna zmiana
Wciąż wymiatasz

Myślicie, że ta drobna metamorfoza zwiastuje jakieś większe zmiany w wizerunku Eilish?