Bez względu na sformułowanie, którego często używa się w mediach, celebryci niczym nie przypominają zwykłych śmiertelników. Nie wiemy, co ich motywuje, co sprawia, że są szczęśliwi lub co doprowadza do szału. Jennifer Lopez wyszła na scenę podczas Gali VMA w towarzystwie wiwatów i entuzjastycznych oklasków publiczności, ale kamery na zobrazowanie tej sytuacji wybrały kogoś zupełnie innego. I była to piosenkarka Billie Eilish.

Dlaczego tak się stało? Eilish została przyłapana na gapieniu się w przestrzeń. Kiedy JLo wychodziła na scenę, młoda piosenkarka nie klaskała i nie uśmiechała się. Bystroocy obserwatorzy szybko zauważyli, że Eilish robi coś więcej niż tylko powstrzymywanie się od reakcji.

Musisz obejrzeć TO nagranie Billie Eilish. Ma mocny przekaz!

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Dlaczego Billie Eilish wygląda na wkurzoną, kiedy JLo wchodzi na scenę, co miała przeciwko niej?”. Inny dodał: „Nie klaskała ani nie uśmiechała się. Zdecydowanie to zauważyłem”. Trzeci napisał: „Dlaczego Billie Eilish tak dziwnie patrzy na JLo???”.

Pozorny afront był tym bardziej zaskakujący, że w 2020 roku obie artystki miały okazję spotkać się w cztery oczy i uwieczniły to spotkanie na zdjęciach. Wymieniły się też miłymi słowami. Podobno córka Jennifer Lopez jest wielką fanką Eilish. Niektórzy spekulowali również przyszłą współpracę piosenkarek.

Sonda

Billie Eilish

Sądzisz, że Billie Eilish była po prostu znudzona galą?

Cokolwiek wydarzyło się między nimi od tamtego spotkania, będziemy musieli poczekać aż ktoś wyjaśni to, co uchwyciły kamery i oczyści powietrze z niedomówień.

Horoskop tygodniowy 13.09. – 19.09.