Jak donoszą zagraniczne media Matthew Tyler Vorce potwierdził, że on i Billie Eilish nie są już parą. W mediach społecznościowych krążyły plotki, że mężczyzna dopuścił się zdrady, ale jak wyjaśnił na Instagramie „Nikt nikogo nie zdradził. Związki się kończą. Proste. Tworzenie plotek i KŁAMSTWO w Internecie jest niebezpieczne”.

Nikt nie zauważył, ale Billie Eilish przez tydzień była ruda. Do sieci wypłynęło zdjęcie

Eilish nie skomentowała publicznie rozstania. Odniosła się natomiast do komentarzy na temat zespołu Tourette’a. W nowym filmie dokumentalnym Netflixa zdobywczyni Grammy opowiedziała o swoim zaburzeniu neurologicznym. „Bardzo się cieszę, że mogę o tym porozmawiać”, powiedziała. „Naprawdę uwielbiam odpowiadać na pytania na ten temat, ponieważ jest to bardzo, bardzo interesujące”.

Eilish wyjaśniła, że jej tiki obejmują poruszanie uszami i podnoszenie brwi, a także niekontrolowane poruszanie szczęką i ramionami. „Są to rzeczy, których nie zauważyłbyś podczas rozmowy ze mną, ale dla mnie są bardzo wyczerpujące”, dodała. Eilish powiedziała Lettermanowi, że zdiagnozowano ją, gdy miała 11 lat. Dodała także, że doświadcza mniej tików, kiedy „koncentruje się” na codziennych zadaniach.

Tatuaże mile widziane. To pierwsza linia lotnicza, która pozwoli stewardesom je pokazywać