Bielenda promuje swoją najnowszą linię kosmetyków do opalania Bikini Bioeco, jako pierwszą i jedyną dostępną na rynku ekologiczną ochronę przed słońcem.

Są to wodoodporne produkty zawierające olejki roślinne: kokosowy, orzechowy, Kukui i Makadamie, masło karité oraz filtry UVB i UVA. Składniki te zabezpieczają skórę przed działaniem wolnych rodników i poparzeniami słonecznymi.

Seria Bikini Bioeco przeznaczona jest dla każdego fototypu skóry – znajdziemy tu kosmetyki idealne dla jasnej, średniej oraz ciemnej karnacji (od 21 do 25 zł). Nie zapomniano też o najmłodszych – już od szóstego miesiąca życia można stosować mleczko do opalania SPF 30 (25 zł).

Dla wielbicieli mocnej opalenizny przygotowano przyspieszacz (21 zł), po którym poleca się stosowanie utrwalającego balsamu po opalaniu Słoneczny Brąz lub rozświetlającego Złota Perła (16 zł).

Gdy przesadziliśmy ze słońcem, możemy sięgnąć po łagodzący balsam SOS D-Panthenol (16 zł).

Wszystkie kosmetyki zostały przygotowane na bazie naturalnych składników – nie zawierają PEG, parabenów i pochodnych ropy naftowej, które często stosuje się w tego rodzaju produktach. Mają one za zadanie nie tylko bezpieczne opalanie, ale i przeciwdziałają pojawianiu się zmarszczek oraz przebarwień, a także ujędrniają i uelastyczniają skórę.

Czekamy na Wasze opinie o linii Bikini Bioeco od Bielendy.