Zanim Madonna stała się królową popu i zaczęła swoje słynne trasy koncertowe była tylko Madonną Louise Ciccone, młodą dziewczyną, która dorastała w religijnym domu w Michigan. Artystka właśnie opublikowała stare zdjęcie z tamtego okresu, na którym bardzo trudno ją rozpoznać.

ZOBACZ TEŻ: MADONNA W CZARNYM PIXIE CUT. STAWIA NA MOCNE ZMIANY?

W tamtych latach Madonna wyglądała na grzeczną dziewczynkę. Nie mogła nosić żadnych prowokacyjnych strojów, które potem stały się jej znakiem rozpoznawczym. Na zdjęciu pozuje ubrana w długą sukienkę aż do kostek.

Fotografia przedstawia Madonnę w dniu ukończenia przez nią szkoły średniej, obok niej stoi jej młodsza siostra Paula. Zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie w 1976 roku! Madonna napisała pod zdjęciem, że suknie, które mają na sobie zostały uszyte specjalnie dla nich.

Wspomina też, ze zawsze krępowało ją to, że nie mogły pozwolić sobie na zakup ubrań w sklepie, ale z perspektywy czasu docenia to, bo dzięki temu nauczyła się szyć ubrania samodzielnie. Z pewnością talent do projektowania ubrań przydał się artystce do jej oryginalnych, często kontrowersyjnych ale nigdy nudnych kostiumów, które zakładała na scenę.

ZOBACZ TEŻ: CÓRKA MADONNY DEBIUTUJE JAKO MODELKA W DZIWNEJ KREACJI NA NEW YORK FASHION WEEK

Co Wy na to?