Nie bez powodu Beyonce nazywana jest Queen B. Każde pojawienie się artystki na czerwonym dywanie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a Beyonce jak na gwiazdę tego fromatu przystało – zawsze olśniewa. Obok jej kreacji trudno przejść obojętnie i niemal każdy jej outfit na zawsze wpisuje się w hostorię mody.

Beyonce jest ruda?! Odważna zmiana!

Tak też było i tym razem. Artystka pojawiła się na historycznym otwarciu Tyler Perry Studios w Atlancie i jak zawsze skupiła na sobie największą uwagę.

Makijażysta Beyonce twierdzi, że wszyscy używamy korektorów źle

Beyonce zdeklasowała rywalki zachwycającą stylizacją. Artystka ubrana była w imponującą złotą suknię wyszywaną cekinami, która podkreślała jej figurę, opinując ją niczym druga skóra. Stylizację uzupełniała też oryginalna fryzura – wręcz absurdalnie długi warkocz, który niemalże zamiatał podłogę.

Beyonce ma seksowne pixie, a jej fani twierdzą, że i kolejny powód do dumy

Klasycznie zpaleciony warkocz i gładkie włosy z przedziałkiem pośrodku są zaskakującym wyborem jak na wokalistkę, której włosy zazwyczaj zachwycają objętością. Fani byli jednak pod wielkim wrażeniem całego looku, chętnie komentując udostępnione w social mediach fotografie z wydarzenia.

Wow niewiarygodnie piękna
Piękna jak zawsze
Wow, zachwycasz
Olśniewająca

6-letnia córka Kim Kardashian vlogerką beauty? Kanye West jest wściekły

Fani zastanawiają się też jak piosenkarka oddychała w tak ciasnej sukni, a także jakim cudem nie potknęła się o tak długi warkocz. W całej okazałości zobaczycie go na trzecim zdjęciu.