Beyonce to bez wątpienia jedna z największych ikon naszych czasów. Podziw wzbudza jej ogromny talent i niebywała uroda. Gdziekolwiek pojawi się artystka, zawsze towarzyszy jej ogromne zainteresowanie, a każda jej stylizacja komentowana jest przez miliony ludzi na świecie. Tak jest i tym razem.

Ostatnio o artystce było głośno w kontekście premiery nowej części „Króla Lwa”, w którym użyczyła głosu Nali, jednej z głównych bohaterek bajki. Beyonce odpowiedzialna jest także za utwory, promujące film.

RUDY – TEN KOLOR POKOCHAŁY GWIAZDY!

Kilka dni temu w serwisie YouTube ukazał się teledysk do kawałka „Spirit” i jak zwykle w przypadku Queen B, dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. Artystka zaprezentowała w nim cały wachlarz rozmaitych stylizacji, jednak to jedna z nich, wzbudziła największe zainteresowanie fanów.

W klipie u boku artystki, wystąpiła także jej córka, Blue Ivy. Obie, zarówno Beyonce, jak i jej córka pokazały się w innym niż zawsze kolorze włosów – modnej wśród gwiazd rudości.

Nie jest to odcień ognistej, mocnej czerwieni w stylu Ariel, a raczej delikatnej, zgaszonej maliny. Zmiana, chociaż tylko chwilowa, wywołała jednak poruszenie w mediach. Dajcie znać, co wy o tym myślicie!