Od początku roku nie ma miesiąca bez Beyonce na okładce. W czerwcu możemy podziwiać ją w całej okazałości w magazynie Self.

W wywiadzie piosenkarka opowiada o tym, w jaki sposób dba o swoją figurę i jakie jest jej wyobrażenie pięknego ciała: -Nie należę do tej grupy ludzi, która nic ze sobą nie robi. Nie mogę jeść wszystkiego na co mam ochotę i muszę pamiętać o ćwiczeniach” – mówi.

Beyonce twierdzi jednak, że szczupła sylwetka w wyraźnymi mięśniami nie jest jej celem. Uwielbia za to naturalne krągłości, które są seksowne, w przeciwieństwie do figury, po której widać godziny spędzone na siłowni.

Sama Knowles chodzi na siłownię i biega ok. 6 mil dziennie, co pozwoliło jej uzyskać wymarzone kształty – „Chcę wyglądać jak kobieta i czuć się jak kobieta. Ani za szczupła, ani za ciężka – chcę móc pochwalić się moimi krągłościami”.

Wiele osób krytykuje mocne nogi Bee, która jednak uważa je za swój atut, a na siłowni koncentruje się na wzmocnieniu ramion, a nie odchudzeniu ud.

Pewna siebie i kobieca Beyonce uśmiecha się do nas z okładki magazynu Self, na której ubrana jest w różowe bikini i wzorzystą, prześwitującą tunikę z biżuteryjnym obszyciem dekoltu i rękawów.

Jaka jest Wasza ocena piosenkarki w takim wydaniu?

 Beyonce: chcę wyglądać naturalnie i kobieco

 Beyonce: chcę wyglądać naturalnie i kobieco

 Beyonce: chcę wyglądać naturalnie i kobieco