Ben Affleck spotyka się z oporem w sieci za swój niedawny wywiad, którego udzielił Howardowi Sternowi. Omawiając rozwód z Jennifer Garner podczas wywiadu w „The Howard Stern Show”, Affleck przypisał swoje zmagania z nietrzeźwością swojej byłej żonie.

„Jednym z powodów, dla których zacząłem pić, było to, że byłem w pułapce”, powiedział aktor. „Pomyślałem, że nie mogę wyjść ze związku, z powodu moich dzieci, co miałem zrobić? Wypiłem butelkę szkockiej i zasnąłem na kanapie, co okazało się nie być rozwiązaniem”, komentował związek z Garner.

Jennifer Garner przeszła metamorfozę i zapuściła brodę?! „Nowy rok, nowa ja”

Źródła donoszą, że obecna partnerka Bena Afflecka, Jennifer Lopez, jest zdenerwowana jego wypowiedziami. „Lopez jest ostro wkurzona”, powiedział jeden z informatorów. „Jest w to wciągana, ponieważ się z nim spotyka, a nie chce być w to wciągana. Poznała Jennifer Garner. Próbuje poznać dzieci Bena. To lekkomyślne i niefrasobliwe z jego strony”.

Affleck i Garner byli małżeństwem w latach 2005-2015. Affleck wypowiedział się otwarcie o swoim małżeństwie. „Mieliśmy małżeństwo, które nie działało, tak się dzieje, z kimś, kogo się kocha i szanuje, ale z kim nie powinno się być dłużej żonatym”. Affleck wielokrotnie przebywał na odwyku i otwarcie opowiadał o swoich zmaganiach z nietrzeźwością. W 2018 roku, trzy lata po zakończeniu małżeństwa, Garner została sfotografowana, podczas prowadzenia Afflecka na odwyk, po zorganizowaniu interwencji rodzinnej. Przedstawiciele Lopez i Afflecka nie skomentowali oficjalnie niesławnego wywiadu aktora.

Czarny eyeliner? Możesz go wyrzucić. Teraz króluje kosmetyk w zaskakującym kolorze

Jeden z użytkowników Twittera napisał „Kiedy nie możesz zaakceptować faktu, że twój problem z piciem jest spowodowany tobą, nadal masz problem z piciem. Jennifer Garner nie zachęcała Bena Afflecka do picia, jednak doprowadziła go na odwyk, prawdopodobnie ratując mu życie”. Inny internauta dodał również: „Bezpłatna lekcja PR dla Bena Afflecka: piłem, ponieważ byłem nieszczęśliwy. Zakończ zdanie właśnie tam”.

Billie Eilish wściekła na Jennifer Lopez. Co zaszło na Gali VMA?

Sonda

zestawy prezentowe

Jakie prezenty lubisz dawać?