Bella Thorne zmienia się jak kameleon. W przeszłości widywano ją w przeróżnych kolorach włosów. Od klasycznych odcieni po jasnoniebieskie i różowe tony. Tym razem znowu postanowiła zaszaleć. Jej kolor wygląda jak wyjęty z magazynu fryzjerskiego.

Aktorka umieściła na Instagramie zdjęcia swojego nowego looku. Kolor jasnego imbiru przypomina Bellę z czasów Disney Chanell. I chociaż gwiazda farbowała włosy na rudo wielokrotnie, jej ostatni odcień jest naprawdę wyrazisty. Internauci twierdzą, że to peruka, gdyż kilka dni wcześniej paparazzi przyłapali ją na plaży, a jej włosy miały odcień truskawkowego blondu.

ZOBACZ TEŻ: NA PEWNO NIE SPODZIEWACIE SIĘ MAKIJAŻU W TYCH KOLORACH PO BELLI THORNE!

Jeśli chciałabyś zainspirować się Bellą i przefarbować włosy na rudo, upewnij się, że Twój kolorysta, wykorzysta technikę, która zminimalizuje wszelkie uszkodzenia. Po farbowaniu nie zapomnij o ochronie włosów przed promieniami UV. Włosy o tak wyrazistych kolorach potrzebują wsparcia, dlatego nawilżanie i unikanie stylizacji na ciepło to podstawa. Tylko wtedy będą czuły się komfortowo.

Na ten moment trudno jest znaleźć kolor, którego Bella nie miała na głowie, ale jesteśmy pewne, że wkrótce aktorka zaskoczy nas ponownie. Jak myślicie? W jakim kolorze wyglądałaby najlepiej?

ZOBACZ TEŻ: OMG! TO, CO STAŁO SIĘ Z USTAMI BELLI THORNE, JEST OKROPNE!

Podoba się Wam w rudych włosach?

Besos

Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)

I love you guys 💕

Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)

Call it whatever 😍

Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)