Bella Thorne zyskała największą popularność, dzięki roli w serialu Disneya Shake it up, w którym występowała u boku Zendayi. Poznaliśmy ją tam jako wesołą dziewczynę o imponującej fryzurze – od jej rudych, długich pasm nie dało się wręcz odwrócić wzroku. Od tamtego czasu minęło jednak sporo czasu, a wizerunek gwiazdki Disneya drastycznie się zmienił.

Bella Thorne pod ostrzałem krytyki. Tym razem naprawdę przesadziła

Thorne wyrosła na prawdziwą buntowniczkę znaną z kontrowersyjnego, nieco awangardowego stylu. Gwiazda nie boi się też eksperymentować z fryzurą, co rusz uzupełniając swoje rude pukle o kolorowe pasma. Liczne zmiany i długoletnie noszenie doczepów, odbiły się negatywnie na kondycji jej włosów, sprawiając, że stały się suche i łamiące, a gwieździe trudno było je zapuścić.

Bella Thorne i jej codzienna pielęgnacja. Fani: „to tortury dla twojej skóry!”

Teraz nareszcie jej się to udało, a jej włosy sięgają już za łopatki, czym postanowiła pochwalić się, udostępniając video spod prysznica.

Bella Thorne kopiuje Billie Eilish. Jej nowy kolor włosów szokuje!

W sierpniu ubiegłego roku moje włosy zostały skrócone do szyi na potrzeby filmu … i wydawało się, że od tamtej pory nie mogły odrosnąć… ale zobaczcie, jakie są już długie!!! Przestałam je rozjaśniać, stylizować na gorąco i co najważniejsze przedłużać je !! z wyjątkiem teraz kiedy moje włosy muszą być zielone na potrzeby innego filmu.

Jak się okazuje, gwiazda już od długiego czasu miała problem z zapuszczeniem włosów, a to właśnie długie pukle były jej wielkim marzeniem.

Wiemy, kto zainspirował Bellę Thorne do noszenia… włosów pod pachami

Chciałam, aby moje włosy znów były długie, jeszcze od czasów „shake it up”, kiedy skrócili mi je naprawdę mocno i założyli doczepy, by przywrócić je do dawnej długości… naprawdę długo zajęło mi zaakceptowanie siebie bez doczepów, stylizacji czy czegokolwiek… ale spójrzcie jakie długie teraz są. Jestem taka dumna

Jeśli i wy, macie problem z zapuszczeniem włosów, koniecznie przeczytajcie, co możecie zrobić, by przyspieszyć ich wzrost.