Kości policzkowe to niewątpliwie jedna z najbardziej charakterystycznych cech twarzy Belli Hadid. Systematycznie podkreśla je wizażystka celebrytów Mary Philips, która ujawniła, jakimi kosmetykami rozświetla je najczęściej.

11 czerwca Mary udostępniła na Instagramie zdjęcie Belli, które wykonano podczas imprezy Diora w Seulu. Wszystkim zaciekawionym internautkom, wyjaśniła, że do stworzenia makijażu Belli, użyła paletki Diora (jakżeby inaczej) Glow Face Palette Universal 001 w odcieniach „strobe white” i „strobe gold”.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID PODCZAS MET GALI NIE MOGŁA RUSZAĆ GŁOWĄ! CIERPIAŁA Z POWODU FRYZURY!

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych opinii. Zachwytom nie widać końca, ponieważ makijaż wygląda naprawdę olśniewająco. Paleta pojawi się na rynku 15 czerwca. Zawiera między innymi dwa rozświetlacze, które dostosowują się do skóry i nadają jej niesamowity blask.

Aby uzyskać efekt Belli, aplikuj rozświetlacz w kształcie litery „C”. Od kości policzkowych aż do skroni. W roli najlepszego narzędzia do nałożenia rozświetlacza sprawdzi się puszysty pędzelek do pudru. Bella zazwyczaj pokazuje się publicznie w nienagannym makijażu, ale ten jest zdecydowanie jednym z tych, które trafią na listę naszych inspiracji.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET! TAKA PIĘKNOŚĆ, A TAKIE KOMPLEKSY?!

Podoba się Wam?