Siostry Hadid zawojowały świat modelingu, stając się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie. Ich nazwisko jest już marką i nawet osoba nieobeznana w branży kojarzy ten duet.

Obie siostry zachwycają urodą i stylem, jednak mimo łączącej ich więzi znacznie się od siebie różnią. Do tej pory Gigi kojarzyliśmy jako blondynkę podążającą za najnowszymi trendami, z kolei Bellę, jako brunetkę z zamiłowaniem do mody lat 90. Teraz jednak wszystko się zmieniło i siostry wyglądają identycznie! A to za sprawą metamorfozy, jakiej poddała się Bella.

ZENDAYA ZMIENIŁA FRYZURĘ! NIE UWIERZYCIE, JAK TERAZ WYGLĄDA!

Młodsza z sióstr Hadid udostępniła na swoim InstaStories zdjęcie, na którym prezentuje nową fryzurę – długie blond włosy, w których wygląda jak jej siostra Gigi. Przez chwilę myślałyśmy wręcz, że to właśnie ona!
Bella Hadid w nowym kolorze włosów! Co za metamorfoza!

Bella znana jest ze skłonności do eksperymentowania z wyglądem i od jakiegoś już czasu stopniowo rozjaśniała włosy. Mimo to zmiana wywołała niemałe zaskoczenie.

Modelka, chociaż z natury jest blondynką, tak jak jej mama i siostra, zdążyła nas przyzwyczaić do włosów w ciemniejszych odcieniach. Fani uważają jednak, że Hadid prezentuje się teraz naprawdę pięknie. A my musimy przyznać im rację.