Bella Hadid stawia na wielkie zmiany w swoim wizerunku. Na początku roku pożegnała się ze swoimi długimi, ciemnymi pasmami, a przez kolejne miesiące stopniowo je rozjaśniała. Na jednym z ostatnich zdjęć jej włosy mają odcień czystego, jasnego blondu. Ale to wcale nie koniec zmian. Bella odważyła się na spektakularne cięcie.

Bella Hadid wciąż nie doszła do siebie. Wygląda coraz gorzej?

Na ostatnim pokazie Burberry Spring 2020 Kendall Jenner zaskoczyła wszystkich nowym odcieniem włosów. Modelka, która do tej pory nosiła ciemne pasma, pojawiła się na wybiegu w bardzo jasnym blondzie. Ta nieoczekiwana zmiana została burzliwie odebrana przez jej fanów, ale to nie koniec niespodzianek ze świata mody.

Bella Thorne i jej codzienna pielęgnacja. Fani: „to tortury dla twojej skóry!”

Na tegorocznej edycji London Fashion Week działo się naprawdę sporo. Najpierw Kendall zaprezentowała się w nowym kolorze włosów, a zaraz potem wielkim zaskoczeniem stała się nowa, bardzo krótka fryzura Belli Hadid. Jej długie włosy, które sięgały prawie do połowy pleców, są teraz o wiele krótsze. Modela postawiła na eleganckiego boba i naturalnie wyglądającą koloryzację. To wielka przemiana, która stała się największym zaskoczeniem ostatnich kilku miesięcy.

Forum/Backgrid UK