Nie wszyscy wiedzą, że Bella Hadid jest naturalną blondynką, zupełnie jak jej siostra Gigi. My znamy Bellę w wersji czekoladowy brąz bądź ciemny blond i przyznam, że bardzo zdziwiłam się, gdy zobaczyłam jej zdjęcia w miodowych odcieniach. Wygląda na to, że modelce znudziły się już długie, ciemne pasma i wraz z nadejściem wiosny zdecydowała się na powrót do korzeni.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID INSPIRUJE SIĘ ARIANĄ GRANDE? TE ZDJĘCIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

Zdjęcia Belli w miodowym blondzie pojawiły się na instagramie zaledwie dobę temu. Kolor na włosach modelki przypomina coś pomiędzy karmelem a rozjaśnionym bronde z delikatnymi refleksami. Dodając do tego promienie słońca, które subtelnie rozjaśniają jej włosy, modelka prezentuje się naprawdę niezwykle. Można wręcz rzec, że na tych zdjęciach zupełnie nie przypomina samej siebie! Poznałaś ją na pierwszy rzut oka?

Autorem zdjęć jest fotograf mody Mert Alas, który obecnie przebywa wraz z Bellą w Turcji. Tamtejszy krajobraz i ciepłe słońce doskonale współpracują z jej nową fryzurą oraz kształtem twarzy modelki. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę pięknie!

Myślicie, że modelka wróci kiedyś do naturalnego blondu?