Barbiecore to jeden z największych letnich trendów. Styl lalki barbie i słodki dziewczęcy róż wraca do łask. A jedną z przyczyn jest film w reżyserii Grety Gerwing pt. Barbie. Główną rolę zagra tam Margot Robbie, a jej partnerem będzie Ryan Gosling. Mimo że premiera zaplanowana jest dopiero na 2023 rok, zamiłowanie do różu już powraca. Jedną z inspiracji na to, jak wykorzystać ten kolor w letnich stylizacjach jest najnowszy manicure Seleny Gomez.

Selena Gomez i styl barbiecore

Aktorka, piosenkarka i założycielka marki kosmetycznej Rare Beauty również zainspirowała się stylem lalki Barbie. W jej wykonaniu barbiecore sprowadza się do przeniesienia słodkiego koloru różu na paznokcie. Za najnowszy manicure Seleny odpowiedzialny jest stylista Tom Bachik.

Barbiecore — różowy trend opanował lato!

To na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie najnowszego manicure Seleny. Jasne lawendowo-różowe paznokcie z klasycznym kwadratowym kształtem są absolutnym hitem lata. Inspiracje stylem barbiecore dotyczą także innych gwiazd. Słodki róż wkradł się do stylizacji Kim Kardashian, Megan Fox oraz Anne Hathaway.