Klan Kardashian/Jenner słynie z odkrywania przeróżnych części ciała w najrozmaitszych sytuacjach. Można bez przekory stwierdzić, że na tym opiera się ich praca. Zarabiają skandalami i fotkami w kusych stylizacjach. Nikt nie przypuszczał, że którakolwiek z pań zostanie oskarżona o… ukrywanie ciała.

Khloé Kardashian w błyszczącej kolczudze na rozdaniu People’s Choice Awards 2021

Tak stało się kilka dni temu. Jeden z obserwatorów oskarżył Khloe Kardashian o ukrywanie rąk. Dlaczego akurat teraz celebrytka miałaby ukrywać dłonie? Wszystko to po skandalu, który wywołały jej paznokcie widoczne w poście o zdradzie.
Współzałożycielka Good American udostępniła na Instagramie nową reklamę, w której pozuje topless w dżinsach, ale wyraźnie chowa ręce za włosami. Poza ta skłoniła fanów do zastanowienia się, czy była to reakcja na komentarz dotyczący smukłego i bladego wyglądu jej palców w innym poście.

„O Boże, ona chowa ręce” – skomentował jeden z fanów, na co gwiazda reality show odpowiedziała – „lol nigdy. Moje dłonie są piękne, kochanie”. Mimo to obserwatorzy nadal żartowali z jej dłoni. Nikomu nie przyszło do głowy, że kobieta rzeczywiście mogła nabawić się kompleksów na ich punkcie ze względu na ich stygmatyzację pod poprzednimi postami.

Nowy tydzień – nowy film na Netflixie. Obejrzymy aż 73 produkcje w gwiazdorskiej obsadzie