Ashley Graham to modelka plus size, która deklaruje, że jest jedną z największych zwolenniczek ruchu body positive. Gwiazda często rezygnuje z retuszu swoich zdjęć i pokazuje jak wygląda kobiece ciało bez obróbki graficznej. Jej działania są szeroko komentowane w mediach. Modelce udało się zebrać wielkie grono zwolenniczek, które podzielają jej poglądy.

#CelluLIT hasztag, który pokochały kobiety

W sierpniu celebrytka ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od początku ciąży Ashley publikuje coraz więcej zdjęć, na których pokazuje zaokrąglający się brzuszek. Modelka otwiera się również na zmiany jakie ciąża wywołuje w kobiecym ciele – pokazuje pojawiające się rozstępy i cellulit.

Nikt nie nosił jeansowej kurtki w ten sposób. Ashley Graham wie co jest modne

Niedawno zdecydowała się na nagranie krótkiego filmiku, na którym pokazała jak zmieniło się jej ciało od początku trwania ciąży. Kilkusekundowy filmik przedstawia jej krągłości z przybliżenia. Cały filmik kończy się pokazaniem szczęśliwej twarzy Ashley. Obok filmiku modelka zamieściła krótki opis, w którym dziękuje za wsparcie i cieszy się, że może obserwować jak jej ciało zmienia się w ciągu kolejnych miesięcy.