Kiedy jechałyśmy pierwszy raz na press day marki do Studio Bank w Warszawie, zaintrygowane czytałyśmy o inspiracji Nowym Jorkiem i twórczością jego mieszkańców. Nie zawiodłyśmy się, a oto, czego dowiedziałyśmy się o marce.

ZOBACZ TEŻ: OTO CIENIE NOWEJ PALETKI HUDA BEAUTY #NEWNUDE!

Linia ARTISTRY STUDIOTM NYC Edition powstała przy współpracy z młodymi artystami zamieszkującymi najciekawsze metropolie.

Jasne światła, barwy i blask tętniących życiem ulic Nowego Jorku. Linia ARTISTRY STUDIOTM NYC składa się z sześciu produktów: tuszu do rzęs 3 w 1, wielofunkcyjnej palety do makijażu, rozświetlającego pudru w kompakcie, kredki do oczu 2 w 1, szminki 2 w 1 oraz koloryzującego balsamu do ust. Produkty stworzone zostały w kilku wariantach odcieni, a dla każdego z nich przewidziane jest kilka sposobów zastosowań. W ten sposób możliwe jest uzyskanie dowolnej konfiguracji stylizacji – każda w ekspresyjnym, inspirującym, miejskim stylu!

Kolorowe opakowania produktów to projekt znanej, nowojorskiej artystki – Lady JDay. Zdobią je graffiti, które przedstawiają ekspresyjne wizerunki twarzy pięknych kobiet – odważnych, chcących poznawać świat.

ZOBACZ TEŻ: PIERWSZY ROZŚWIETLACZ OD GLAM GLOW JUŻ W POLSCE! MYŚLICIE, ŻE TO BĘDZIE HIT?

Oto naszym zdaniem 3 hity tej kolekcji:

Tusz do rzęs 3 w 1
Tusz daje możliwość moderowania kształtu szczoteczki: obróć końcówkę szczoteczki, aby zwiększyć objętość rzęs! Skróć końcówkę, aby unieść rzęsy, a następnie rozdziel je grzebyczkiem, znajdującym się na drugim końcu!

Dostepne kolory:
Gotham Black
Cena: 117 zł

ARTISTRY STUDIO NYC Edition - zobacz nowe kosmetyki zainspirowane Nowym Jorkiem!

Wielkofunkcyjna paleta do makijażu
Podkreśl oczy za pomocą 3 dopasowanych do siebie cieni, a różem zaakcentuj kości policzkowe lub nadaj im naturalny blask za pomocą rozświetlacza. Wykończ makijaż pudrem, który wyrówna koloryt skóry. Odcienie możesz dowolnie mieszać!

Dostepne kolory:
Liberty Light
Midtown Medium
Cena: 222 zł

ARTISTRY STUDIO NYC Edition - zobacz nowe kosmetyki zainspirowane Nowym Jorkiem!

Rozświetlający puder w kompakcie
Trzy piękne odcienie, które podkreślą Twój wygląd, dodając twarzy blasku w miejscach, w których naturalnie pada na nią światło. Rozświetl swoje ramiona, dekolt lub inne miejsca, którym chcesz dodać blasku! Dodatkowy plus ma za… światełko przy lusterku!

Dostepne kolory:
Broadway Lights
Cena: 164 zł

ARTISTRY STUDIO NYC Edition - zobacz nowe kosmetyki zainspirowane Nowym Jorkiem!