Bądźmy szczerzy – niewiele zapachów sygnowanych nazwiskami gwiazd faktycznie mają świetny aromat. Być może też mamy uczulone nosy na komercję, jakiej dopuszczają się nawet nasze ukochane celebrytki. Dlatego ze spokojem przyjęłyśmy wiadomość o tym, że sama Ariana Grande wypuściła flakonik własnych perfum. Emocje sięgnęły zenitu, kiedy okazało się, że jest w kształcie… chmurki. To nie może być przypadek!

Urocza gwiazda wie doskonale, jak zwrócić na siebie uwagę mediów oraz fanów. Tych ostatnich ma naprawdę wielkie rzesze, toteż nie dziwi fakt, że w kolejce po zapach “Chmura” (tak, dokładnie tak się nazywają!) już ustawiają się kolejki. Dziewczęcy zapach zamknięty w małej, szklanej butelce w kształcie chmury podobno mocno odbiega od mdłej słodyczy, a bardziej pachnie drzewem sandałowym i zmysłowym piżmem.

ZOBACZ TEŻ: BELLA HADID INSPIRUJE SIĘ ARIANĄ GRANDE? TE ZDJĘCIA MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

Jak zapewniają redaktorki po fachu z brytyjskiego Cosmopolitan, wytrawne nosy wyczują też uspokajające nuty lawendy, bergamotki, gruszki oraz kokosu. Całość tworzy aurę inspirowaną nadzieją i optymizmem, jaki próbowała zamknąć w małej butelce artystka. Czy to nie jest idealny zapach na seksowną, pierwszą randkę?

Wszyscy doskonale wiemy, że ostatni rok to prawdziwa męka dla Ariany. Niemniej, nie można jej odmówić tego, że mimo trudu, osiągnęła w życiu zawodowym wiele i przeniosła się zdecydowanie na wyższy level muzyczny. Cieszymy się też z małych perfum oraz mamy nadzieję, że ten rok będzie zdecydowanie lepszy!

Dobrą wiadomością jest też fakt, że nie przepłacimy za perfumy – 50 ml “Chmury” kosztuje 33 funty, czyli nieco ponad 160 złotych. Obecnie są dostępne jedynie za granicą (możecie też kupić je ONLINE ) ale kto wie, może już niedługo będą dostępne od ręki?

Ariana Grande właśnie wypuściła perfumy. Flakonik jest w kształcie... chmurki!

Będziecie na nie czekać?