Ariana Grande rzadko mówi o swojej pielęgnacji skóry, ale jeśli to robi, to my bardzo uważnie nadstawiamy ucho. Kto jak kto, ale młodziutka Ari zawsze nosi naprawdę mocny makijaż, który z czasem stał się jej wizytówką. A każdy, kto kiedykolwiek nosił mocny eyeliner bądź smokey eyes doskonale wie, że zmycie tego jest prawdziwą katorgą! Okazuje się, że artystka nie ma z tym problemu dzięki popularnym chusteczkom do demakijażu oraz odrobinie oleju kokosowego.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE MA WIELKI TATUAŻ Z JEDNYM Z BOHATERÓW POPULARNEGO ANIME!

Pytanie zadał artystce bezpośrednio na twitterze jeden z fanów, który zauważył, że na jednym ze zdjęć, które wrzuciła Ari na instagramie, widać, jak leży z pełnym makijażem. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedż – Ariana odpowiedziała, że owszem, tego dnia była bardzo zmęczona i zasnęła, czekając aż będzie mogła zdjąć swoją maseczkę złuszczającą, którą nosiła na twarzy.

Pod postem posypały się pytania o jej pielęgnację skóry oraz kosmetyki, których używa Ariana. Artystka chętnie odpowiadała na większość pytań i to dzięki temu już wiemy, że Ari zmywa makijaż za pomocą chusteczek do demakijażu Neutrogena, które kupisz w Rossmanie za zaledwie 14,99 zł oraz oleju kokosowego, kiedy makijaż jest naprawdę trudny do zdjęcia.

Mieliście okazję przetestować taki demakijaż?