Sukces utworu „Thank U, Next” Ariany Grande jest niepodważalny. W zasadzie w przeciwieństwie do życia prywatnego jej kariera usłana jest pasmem sukcesów. Gwiazda może pozwolić sobie na liczne metamorfozy. Mimo że było ich całe mnóstwo, gwiazda niemalże zawsze wraca do jednego koloru włosów i kultowej fryzury. Artystka ponownie przeszła metamorfozę i tym razem wcieliła się w „plastikową” uczennicę liceum w blond włosach i słodkim, różowym wdzianku.

ZOBACZ TEŻ: CZYM ARIANA GRANDE PRZYKRYŁA TATUAŻ, KTÓRY ZROBIŁA Z MYŚLĄ Z EKS NARZECZONYM?

Ariana Grande promuje swój najnowszy teledysk, publikując zdjęcia, na których wciela się w rolę kultowych postaci kobiecych, w tym królową licealnych tworzyw sztucznych Reginę George z filmu „Wredne Dziewczyny”. Proste, długie blond włosy, błyszczyk na ustach oraz różowy sweterek połączone z wysoko zadartą głową idealnie oddają realia szkolne amerykańskich nastolatek.

Wielu internautów uznało to za prawdziwą metamorfozę. Niektórzy przyznali nawet, że jest inspirująca. Podczas gdy wielu z nich nie zrozumiało założenia publikowanych zdjęć, cała reszta czeka z niecierpliwością na nowy teledysk.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE ZMIENIŁA FRYZURĘ. TO NAJMODNIEJSZA STYLIZACJA TEJ JESIENI

Co sądzicie o Arianie w takim wydaniu? Pasuje do niej?