Od zamachu na koncercie Ariany Grande w Manchesterze minął rok. Piosenkarka do tej pory wspiera ofiary tego obrzydliwego ataku. W czwartek pokazała na Twitterze zdjęcie małego tatuażu, który ma upamiętniać wszystkich poszkodowanych.

Za lewym uchem wytatuowała pszczołę. Fani piosenkarki natychmiast rozpoznali w nim symbol miasta, który został włączony do godła Manchesteru. Mieszkańcy postrzegają pszczołę jako reprezentantkę pracowitego ducha miasta i jego mieszkańców.

ZOBACZ TEŻ: WOW! ARIANA GRANDE ZROBIŁA GRZYWKĘ, NA KTÓRĄ WIELE KOBIET NIE MA ODWAGI!

Po ataku, tysiące mieszkańców Manchesteru zdecydowało się pokazać solidarność z ofiarami i ocalałymi w postaci masowego tatuowania małych pszczół. Wkrótce po zamachu Ariana i towarzyszący jej zespół również wytatuowali pszczoły we wzruszającym geście pamięci.

W jednym z ostatnich wywiadów Ariana wyjawiła, że wciąż zmaga się z wielkim żalem wywołanym tragedią. Twierdzi, że te koszmarne wspomnienia nigdy nie odejdą.

ZOBACZ TEŻ: DOCZEPY ARIANY GRANDE SĄ ZA CIĘŻKIE? (FOTO)

Muzyka powinna być najbezpieczniejszą rzeczą na świecie. Każdego dnia czuje wielki ciężar na sercu powodu tego, co się wydarzyło. Szkoda, że nie mogłam nic zrobić.

forever ☁️

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)