Jak donoszą media, Ariana Grande dorobiła się już 20-stu tatuaży w wieku 25 lat. Nie oznacza to jednak, że na tym artystka zamierza poprzestać. Ostatni tatuaż, jaki zrobiła sobie Grande jest dość intrygujący – przedstawia… Pokemona Eevee. Skąd taki wybór?

Okazuje się, że artystka jest wielką fanką bajki i już od dawna marzyła o tym, by wytatuować sobie wybraną postać. Sama skomentowała na instagramie tatuaż słowami “tak długo chciałam to zrobić!”. Wybór miejsca na tak dziwny tatuaż również może być zastanawiający – Ariana bowiem nosi Pokemona na… środku ramienia!

Wykonawcą tatuażu jest Kane Navasard, znany artysta z Los Angeles. To właśnie on zamieścił zdjęcie w internecie, podpisując je słowami: “dla najlepszego trenera Pokemon @arianagrande – pasuje Ci!”.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE W PERUCE PRÓBUJE UKRYĆ FAKT, ŻE ZROBIŁA SOBIE USTA

Śledząc ostatnie posty na Twitterze Ariany, można jednak nieco zrozumieć jej wybór. Okazuje się, że Grande często wolne dni spędza grając na PlayStation w Pokemony. Ostatnio poświęciła na to…. 15 godzin!

Internetowi eksperci mają jednak własną teorię na temat kontrowersyjnego wyboru tatuażu Ariany – twierdzą, że postawiła na Eevee, ponieważ jest to postać, która stale się zmienia i ewoluuje w bajce, co ma być wspomnieniem 2018 roku, w którym Ariana zakończyła dwa związki, w tym jedno narzeczeństwo, przeżyła śmierć byłego chłopaka Mac Millera i wypromowała kilka naprawdę świetnych singli.

ZOBACZ TEŻ: Ariana Grande w PORUSZAJĄCY sposób upamiętniła zmarłego Mac Millera

A co Wy myślicie o tym wyborze? Pasuje jej? A może po raz kolejny wskazuje na trudny okres, jaki przechodzi Ariana?