Gładki koński ogon o imponującej długości stał się już kultową fryzurą, bez której trudno sobie wyobrazić Ariane Grande. Wokalistka jest jej wierna od początku kariery i naprawdę rzadko decyduje się na inne uczesanie – takie sytuacje można policzyć dosłownie na palcach jednej ręki.

Ariana Grande zszokowała fanów. Rozpuściła włosy

Jakiś czas temu postanowiła wyjawić jednak swój największy sekret, dzieląc się krótkim video, na którym mogliśmy zobaczyć jej naturalne włosy. Na ten widok fani artystki dosłownie oszaleli, a video w krótkim czasie stało się prawdziwym viralem.

Ariana Grande w naturalnym wydaniu. Fani oszaleli na punkcie jej fryzury

Okazało się bowiem, że naturalne włosy Grande nie dość, że bardzo krótkie, są też naturalnie mocno kręcone. Ich zdjęciem podzielił się też fryzjer piosenkarki, który zapowiedział wtedy, że intensywnie pracują nad ich wzmocnieniem. Włosy Grande są bowiem bardzo osłabione przez wieloletnie noszenie doczepów.

Ariana Grande w nowej fryzurze. Wygląda jak Brigitte Bardot

Wszystko wskazuje jednak na to, że artystce udało się je nieco zapuścić, czym pochwaliła się na najnowszym video, które błyskawicznie stało się hitem sieci.

Na trwającym zaledwie 9 sekund video, widzimy Grande bawiącą się swoimi naturalnymi włosami, spiętymi w wysoki kucyk. Jej fryzura jednak znacząco różni się od tej, którą zazwyczaj prezentuje – bez doczepów jej włosy są dużo krótsze, kręcone i bardzo spuszone.

Odważna metamorfoza Ariany Grande. Wygląda naprawdę słodko

Wielu fanów zachwyciło się artystką w swobodnym, naturalnym wydaniu, jednak znaleźli się i tacy, którzy otwarcie skrytykowali jej fryzurę, twierdząc, że powinna ściąć włosy i zainwestować w dobrą odżywkę.