W 2018 roku Antek Smykiewicz wziął udział w 8. edycji „Tańca z gwiazdami”. Na parkiecie partnerowała mu wówczas Agnieszka Kaczorowska, która w obecnej, 16. już serii programu, tańczy z aktorem Filipem Gurłaczem. Para rewelacyjnie radzi sobie na parkiecie, jednak o tancerce zrobiło się teraz głośno – w negatywnym sensie – właśnie za sprawą Smykiewicza.

Ewa Zawada i Grześ z „Love Never Lies” potwierdzili swój związek!

Antek Smykiewicz krytykuje Agnieszkę Kaczorowską

W rozmowie z serwisem Plotek.pl, Antek Smykiewicz wrócił wspomnieniami do swojego udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Nie szczędził przy tym gorzkich słów pod adresem swojej tanecznej partnerki. – Niestety, współpraca z Agnieszką Kaczorowską była jedną z najgorszych w moim życiu. To podła i nietaktowna osoba, udająca przed kamerą kogoś zupełnie innego. Prawie ze mną nie rozmawiała, a gdy zapytałem, czemu tak się zachowuje, potrafiła wypalić do mnie, że produkcja nie płaci jej za rozmowę ze mną, tylko za tańczenie, więc nie ma ochoty ze mną rozmawiać. Na treningi przychodziła spóźniona i nie wkładała w nie serca – powiedział piosenkarz.

Smykiewicz dodał przy okazji, że przyjaźni się do dzisiaj z wieloma osobami ze swojej edycji, jednak z Agnieszką kontakt całkowicie po programie zanikł. – Na całe szczęście – podsumował.

Daria Ładocha ogłasza rozstanie po 24 latach małżeństwa!

W weekend muzyk był gościem programu „Mówię wam”, gdzie ponownie został zapytany o swoje przemyślenia na temat byłej tanecznej partnerki. – To, co miałem do powiedzenia, powiedziałem (…). Są rzeczy, które dzieją się za kamerą. Uważajcie, kto zostaje waszym idolem! – stwierdził.

Agnieszka Kaczorowska nie odniosła się do tych zarzutów. Tancerka jest obecnie skupiona na treningach do nowych odcinków programu. Jej relacja z Filipem Gurłaczem wydaje się jednak szczera i serdeczna.

Fot. Paweł Wrzecion/AKPA źródło: AKPA