Media społecznościowe już dawno przestały być miejscem przeznaczonym wyłącznie do relacjonowania życia. Coraz częściej widujemy tam proste reklamy, które tylko z pozoru wyglądają naturalnie. Pomimo tego niektóre gwiazdy wciąż traktują platformy społecznściowe jako narzędzie do komunikacji z fanami.

Jedną z gwiazd, która regularnie utrzymuje kontakt z obserwatorami, jest Anna Mucha. Niedawno opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło wszystkich, a zwłaszcza fanów nowinek kosmetycznych.

ZOBACZ TEŻ: ANNA MUCHA WRZUCA NAGIE ZDJĘCIE NA INSTAGRAM: #STARABABAAMOŻE! (FOTO)

Jakiś czas temu na Instagramie aktorka pokazała zdjęcie bez makijażu. Tym razem było zupełnie odwrotnie. Anna Mucha pozuje w pełnym makijażu i dzieli się z fanami swoim odkryciem.

w tym roku będąc w Tajlandii odkryłam rewelacyjny krem (i właściwości) ze … śluzu ślimaka. Zużyłam cały ! ale ciężko jeździć regularnie po krem do Tajlandii, choć w sumie to czemu nie 😜😎 a tymczasem właśnie odkryłam, ze taki sam krem jest … nasz! polski!(…)

ZOBACZ TEŻ: KWITNĄCA ANNA MUCHA W KORONKOWEJ SUKIENCE (FOTO)

Ku zdziwieniu fanów krem znalazł się na makijażu. Czy w ten sposób kreuje nowe trendy? Nie wszyscy Internauci zgadzają się z techniką, którą zaproponowała aktorka.

Nie ma to jak nałożyć krem na makijaż 😀

Czemu nakładasz krem na pomalowaną buzie?

Krem na makijaż? Nowy trend 😘😂❤

Co o tym sądzicie?