Wygląd Anny Lewandowskiej od lat budzi ogromne zainteresowanie. Żona kapitana polskiej reprezentacji wciąż jest dopytywana przez fanów o to, gdzie się ubiera, w jakim sklepie kupiła buty czy torebkę, a także jakich kosmetyków do makijażu używa. Internauci bacznie przyglądają się również jej twarzy, od czasu do czasu wysnuwając teorie o operacjach plastycznych, którym trenerka rzekomo się poddała. Jaka jest prawda?

Kate Middleton i jej nowa fryzura: inspiracja stylem Bardot

Czy Anna Lewandowska przeszła operację nosa?

Anna Lewandowska w przeszłości z sukcesami trenowała karate. Wymagający sport sprawił, że wielokrotnie doznawała urazów. Miała złamane palce, uszkodzeniom uległ także jej nos. Mimo to WAG w książce „Imperium Lewandowska” wyznała, że nigdy nie poddała się operacji plastycznej tej części ciała.

Nie miałam żadnej operacji plastycznej poza biustem. Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. Żadnych wypełniaczy nigdy nie robiłam. Robiłam osocze, zrobiłam też kiedyś mezoterapię – zdradziła i dodała: – Zrobiłam sobie implanty piersi i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Teraz jestem pewniejsza siebie, czuję się kobieco, koniec kropka. Nie będę za to przepraszać (…). Mój mąż widział, jak się fatalnie czułam i powiedział, że jeśli chcę to zrobić, jeśli to sprawi, że będę się czuć lepiej, pewniej, to on mnie w tym wspiera – podsumowała.

Blanka Lipińska schudła 12 kg. Ile waży teraz?