Wszyscy wiemy, że nawadnianie jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Dzięki wodzie oczyszczamy organizm z toksyn, pozbywamy się wzdęć i regulujemy funkcjonowanie żołądka. Dzięki wodzie możemy również zrzucić zbędne kilogramy! Niestety często o tym zapominamy. Z okazji Światowego Dnia Wody Anna Lewandowska postanowiła przypomnieć swoim fanom, że w kwestii wody liczy się zarówno ilość, jak i jakość.

Dziś rano na swoim blogu opublikowała artykuł o tym, jak ważny jest wybór wody butelkowanej, którą kupujemy. Myślisz, że nie ma to znaczenia? Istotne jest wybranie najlepszej z dostępnych na rynku. Woda mineralna będzie najlepszym wyborem, ponieważ świetnie wpływa na organizm, dostarczając mu wiele niezbędnych minerałów. Woda źródlana nawadnia, ale przy okazji wypłukuje z organizmu niezbędne minerały.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA W PRZEŚWITUJĄCEJ SUKNI, PRZEZ KTÓRĄ MÓWIĄ O NIEJ WSZYSCY!

Istotne są również składniki, które znajdują się w wodzie. Woda z wysoką zawartością magnezu jest najlepsza dla osób chorych na cukrzycę oraz dla kobiet przyjmujących tabletki antykoncepcyjne. Za to tę z wapniem powinny wybierać osoby aktywne sportowo i przechodzące menopauzę.

Wiesz doskonale, jak ważne jest jej picie, mimo wszystko częściej zamiast szklanki wody sięgasz po filiżankę kawy? Lepiej to zmień, a przy okazji wybierz taką wodę, która będzie miała najlepszy wpływ na Twoje zdrowie.

ZOBACZ TEŻ: KTÓRĄ CZEŚĆ SWOJEGO CIAŁA NAJBARDZIEJ LUBI ANNA LEWANDOWSKA? (FOTO)

Jaką wodę wybieracie najczęściej?