Wszyscy wiemy, że Anna Lewandowska ma boskie ciało. Jednak rzadko widujemy je tak mocno odsłonięte. Wręcz można policzyć wszystkie mięśnie na jej brzuchu, ramionach i udach! Wygląda naprawdę bosko! A tym wszystkim możemy się zachwycać dzięki zdjęciom z backstage’u sesji zdjęciowej dla marki bieliźnianej, której twarzą została Ania kolejny rok z rzędu.

ZOBACZ TEŻ: SZTUCZNA INTELIGENCJA OCENIŁA ICH URODĘ. TYLKO JEDNĄ UZNAŁA ZA PIĘKNĄ

Lewandowska opublikowała na swoim instagramie kilka zdjęć, zapowiadających najnowszą kolekcję marki na wiosnę/lato 2019. Widzimy zatem celebrytkę w bikini, kostiumie jednoczęściowym i z deską surfingową.

Najwięcej emocji budzi jednak zdjęcie Lewandowskiej w czarnym, skąpym bikini – świetnie podkreśla jej umięśnione ciało, perfekcyjny brzuch i boskie nogi! Która z nas nie chciałaby wyglądać tak jak Ania?

Oczywiście nie obeszło się bez afery w komentarzach pod zdjęciem – kobiety zarzucają Ani, że promuje nienaturalną posturę kobiecego ciała oraz ideały, które dla wielu są nie do osiągnięcia. Jeszcze inni zaczęli zastanawiać się, czy zdjęcia nie zostały podciągnięte w Photoshopie. Lewandowska oraz fotograf, Marta Wojtal, potwierdziły jednak w komentarzach autentyczność wstawionych fotek.

ZOBACZ TEŻ: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU. „MINA MÓWI SAMA ZA SIEBIE”

A jak Wam podoba się Ania w takiej wersji?