
Anna Jagodzińska dla Dior Snow – więcej zdjęć
Miesiąc temu publikowaliśmy pierwsze zdjęcie pochodzące z kampanii reklamowej nowej linii kosmetyków w ofercie marki Dior – rozjaśniających produktów Dior Snow.
Kosmetyki te przeznaczone są głównie na rynek azjatycki, a do ich zakupu potencjalne klientki zachęcane będą zdjęciami pięknej Anny Jagodzińskiej, która sfotografowana została przez Patricka Demarcheliera.
To pierwszy wielki kontrakt Jagodzińskiej od kilku długich miesięcy – od czasu konfliktu z agencję NEXT modelka bardzo sporadycznie pojawia się na wybiegu, nie widać jej także w kampaniach reklamowych – w ostatnim czasie zdjęcia Ani zdobiły najczęściej katalogi luksusowych amerykańskich domów towarowych.
Pozostaje mieć nadzieję, że kampania dla marki Dior przywróci pięknej Polsce dobrą passę w świecie modelingu. Zobaczcie więcej zdjęć: