Anna Guzik jako aktorka ma wiele okazji do eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Jednak tego nie spodziewali się jej fani! Ta metamorfoza szokuje!

Weronika Rosati utknęła w Ameryce. Aktorka ma dość kwarantanny

Anna Guzik: lubiana polska aktorka

Gwiazda od wielu lat pojawia się w wielu produkcjach telewizyjnych. Kojarzona jest głównie ze swojej roli w serialu „Na wspólnej”. Gra w nim… od szesnastu lat! Przez ten czas udało jej się zgromadzić mnóstwo wiernych fanów, którzy kibicują jej osiągnięciom. Dzięki nim została zaproszona do wielu innych produkcji: „Jak oni śpiewają”, „Po prostu taniec” czy „Taniec z gwiazdami”.

Anna Guzik chroni swojej prywatności

Anna jest jedną z najbardziej skrytych gwiazd. Unika dzielenia się swoją prywatnością z szerszą publiką. Na Instagramie dzieli się głównie fotografiami z pracy i używa go do dzielenia się swoimi osiągnięciami oraz nowymi rolami. Bardzo często wrzuca selfie i dzieli się z obserwatorami informacjami o tym, co u niej słychać.

Anna Guzik w niezwykłej stylizacji

Ostatnio pochwaliła się efektami metamorfozy na potrzeby spektaklu „Mayday”, w którym odgrywa rolę Barbary Smith. Jej fani nie spodziewali się zobaczyć aktorki w takim wydaniu. Wygląda zupełnie inaczej!

„Moja Kicia Kocia czyli Barbara Smith w pełnej okazałości! Przy dzisiejszej aurze cieszę się z mojego kostiumu. Pamiętam jak grałam „Taką fajną dziewczynę jak ty” Ingmara Vilquista w Chorzowie przy 30°C w kurteczce i czapeczce! To było przeżycie! Dosłownie – chodziło o to, żeby przeżyć!”.

Meghan Markle w czasach, gdy była hollywodzką aktorką – ale się ZMIENIŁA!

Na zdjęciu możemy zobaczyć Annę w krótkiej, czarnej sukience, ostrym makijażu i wysokich obcasach. Wśród komentarzy możemy odnaleźć pełno komplementów!

„Drapieżnie”.

„Wow, nie poznałam”.

„Mega! Muszę upolować ten spektakl”.

„Genialna”.

A jak Wam się podoba?